Zdrava voda za sve - Pomoć naseljima u Hrvatskom zagorju u opskrbi pitkom i zdravom vodom

četvrtak, 6 lipnja, 2024 - 19:30 do 21:30
Mihanovićeva 1

Dana 6.6.2024. u dramskom kazalištu Gavella izvest će se predstava Kraljevo (https://www.gavella.hr/predstave/aktualne-predstave/kraljevo) čiji je prihod namijenjen još jednoj akciji našeg kluba kojom se stanovnicima pojedinih naselja u Hrvatskom zagorju kupuje sustav za pročišćavanje vode. Po ugradnji sustava za pročišćavannje vode u mjesni vodoopskrbni sustav, voda postaje konzumna i stanovnici je mogu koristiti za svoje osobne potrebe. Na takav način znatno poboljšavamo kvalitetu njihovog života, smanjujemo mogućnosti pojave različitih zaraza, povećavamo razloge ostajanja stanovnika na svojoj zemlji i ulaganja u poljoprivredu. Već je nekoliko naselja u Hrvatskom zagorju dobilo ovaj sustav. Stanovnici su izauzeto zadovoljni i zahvalni Rotaryu. Aktivnosti pokazuju svoju ispravnost i društvenu korist te pridonose jačanju povjerenja u aktivnosti i djelovanje Rotary klubova i Rotarya u cjelini jer se stanovništvo istinito i potpuno upoznaje s nama i našim radom za opće dobro.

S obzirom na vrhunsku predstavu i korisne ciljeve, pozivamo vas da nam se pridružite u ovoj aktivnosti i podržite je. Podatke o vremenu početka predstave te cijeni ulaznice ćemo uskoro objaviti.

Prijave se primaju na e-adresu klupskog predsjednika i tajnika.