Koncert/Predstava

Charity E-concert with World-Class Performers

Rotary E-klub Hrvatska Vas poziva na dobrotvorni E-koncert, koji će se održati u ponedjeljak 4. svibnja u 20 sati u izravnom prijenosu na YouTube kanalu.
Troje naših svjetski poznatih glazbenika - gitarist Petrit Çeku, pijanistica Martina Filjak, te violončelistica Kajana Pačko - nastupit će iz svojih domova.

E-koncertom želimo pomoći obnovu koncertne dvorane i zgrade Hrvatskog glazbenog zavoda, koja je netom nakon renovacije pretrpjela golemu materijalnu štetu uslijed potresa.

E-koncert možete slušati iz svojih domova na sljedeći način:

Smijehom protiv korone: "Ocat i sin"

Rotary Club Zagreb City 1850 vas poziva na online premijeru nahvaljene predstave „Ocat i sin“ koja će se održati ovaj četvrtak, u 20h, na Microsoft Teams platformi - http://tiny.cc/kv0fnz

Vrijeme je da se malo smijehom borimo protiv korone i našim samostalnim umjetnicima, koji su preko noći ostali bez primanja zbog zabrane rada kazališta i dvorana, pomognemo u ovim teškim vremenima.

Kazališna predstava "BRODOLOMKE"

pozivamo vas na novu predstavu u našem tradicionalnom ciklusu "Zima u kazalištu", koja će se održati u gradskom kinu "Vladimir Nazor" u Malom Lošinju. Pozivamo vas da donacijama ili dolaskom na ovu izuzetnu predstavu podržite naša nastojanja da život na otoku učinimo kvalitenijim i zanimljivijim.

Kazališna predstava "MENOPAUZA"

Kazališna predstava "UDAVAČE"

Kazališna predstava "DAME BIRAJU"

Predstava Teatra EXIT "Dvoje"

Dobrotvorna predstava Teatra EXIT Dvoje, autora Jima Cartwrighta, u režiji Matka Raguža te u izvedbi Bojane Gregorić-Vejzović i Dražena Čućeka. Ulaznice po cijeni 100,00 kn (parter), 150,00 kn (loža) te 50,00 kn (balkon) mogu se kupiti na blagajni HNK u Varaždinu i u galeriji Klarić.

"Ususret Božiću" - tradicionalni donacijski koncert Rotary kluba Dubrovnik u suradnji sa Dubrovačkim simfonijskim orkestrom, Franjevački samostan, ckrva Male braće, 12. prosinca 2019. godine u 20,00 sati.

U programu sudjeluje: Dubrovački simfonijski orkestar, Marc Tardue, dirigent; Terezija Kusanović, mezzosopran; Maja Grgić, vokal; Klapa Kaše

Izvest će se djela autora:V. Dragojević, Đ. Jusić, C. Franck, G. F. Händel, R. V. Williams, M. Tormé, R. Burns, G. Bizet te tradicionalni napjevi.