Koncert/Predstava

Kazališna predstava "BRODOLOMKE"

pozivamo vas na novu predstavu u našem tradicionalnom ciklusu "Zima u kazalištu", koja će se održati u gradskom kinu "Vladimir Nazor" u Malom Lošinju. Pozivamo vas da donacijama ili dolaskom na ovu izuzetnu predstavu podržite naša nastojanja da život na otoku učinimo kvalitenijim i zanimljivijim.

Kazališna predstava "MENOPAUZA"

Kazališna predstava "UDAVAČE"

Kazališna predstava "DAME BIRAJU"

Predstava Teatra EXIT "Dvoje"

Dobrotvorna predstava Teatra EXIT Dvoje, autora Jima Cartwrighta, u režiji Matka Raguža te u izvedbi Bojane Gregorić-Vejzović i Dražena Čućeka. Ulaznice po cijeni 100,00 kn (parter), 150,00 kn (loža) te 50,00 kn (balkon) mogu se kupiti na blagajni HNK u Varaždinu i u galeriji Klarić.

"Ususret Božiću" - tradicionalni donacijski koncert Rotary kluba Dubrovnik u suradnji sa Dubrovačkim simfonijskim orkestrom, Franjevački samostan, ckrva Male braće, 12. prosinca 2019. godine u 20,00 sati.

U programu sudjeluje: Dubrovački simfonijski orkestar, Marc Tardue, dirigent; Terezija Kusanović, mezzosopran; Maja Grgić, vokal; Klapa Kaše

Izvest će se djela autora:V. Dragojević, Đ. Jusić, C. Franck, G. F. Händel, R. V. Williams, M. Tormé, R. Burns, G. Bizet te tradicionalni napjevi.

BOŽIĆNA HUMANITARNA PREDSTAVA - KNEGINJA ČARDAŠA

U sklopu tradicionalnih humanitarnih priredbi povodom Božića, organiziranih od strane Rotary kluba Osijek, dana 14.12.2019. godine, s početkom u 19,00 sati, u HNK u Osijeku, izvesti će se opereta Emmericha Kalmana, Kneginja čardaša. Posebno za ovu prigodu, u izvedbi će uz izvođače HNK iz Osijeka, sudjelovati i Mađarsko nacionalno kazalište iz Budimpešte.

Zadovoljstvo nam je pozvati sve zainteresirane prijatelje na ovaj izniman događaj, koji će zasigurno ispuniti očekivanja ljubitelja operete, a svojim ćete dolaskom doprinijeti u ostvarenju humanitarnih projekata RC Osijek.

Labuđe jezero u HNK: "DA USPIJU"

Rotary klub Zagreb - Donji grad 2020. godinu počinje s humanitarnom akcijom "DA USPIJU", kojom će se prikupljati sredstva za opremanje kabineta za logopediju i senzornu motoriku "Centra za odgoj i obrazovanje Tuškanac". Akcija predstavlja nastavak našeg dosadašnjeg humanitarnog djelovanja pod krilaticom "MOGU SVE".