Koncert/Predstava

Humanitarna predstava " Ja, Tata "

Rotary klub Opatija organizira humanitarnu akciju, ovog puta  pod nazivom „Komedijom protiv tragedije“. S tim ciljem u četvrtak, 9. svibnja u 20 sati u Centru Gervais u Opatiji održat će se kazališna predstava „Ja tata“ u izvedbi Umjetničke organizacije Teatroman iz Zagreba. Prihod od ulaznica koje će biti 90 kuna za parter i 70,00 kn za balkon, donirat će se za obnovu u nedavnom požaru do temelja uništenog stana Aleksandra Radetić iz Opatije.

Humanitarni koncert Martine Filjak i koktel

Dragi prijatelji,

Rotary klub Zagreb International Vas poziva na humanitarni koncert pijanistice Martine Filjak, članice našeg kluba, kojim želimo prikupiti sredstva za financiranje našeg projekta Opportunity2u. Cilj projekta Opportunity2u je djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi pomoći u edukaciji, odabiru profesije, smještaju i zaposlenju kako bi postali samostalni, odgovorni i sretni dionici našeg društva.

Dođite, uživajte u Maritininoj glazbi i postanite i Vi dio projekta Opportunity2u!

Dear friends,

Koncert TBF

Humanitarni koncert The Beat Fleet u Splitu u sklopu akcije “Zajedno za najmlađe” u organizaciji  RC Split, RC Solin i RC Kaštela.

RC Zagreb Gradec 22.12. Božićni humanitarni koncert Roland Grlica MIMARA

RC Zagreb Gradec vas poziva 22.12. na božićni humanitarni koncert Rolanda Grlice u Mimari, s početkom u 19 sati.

Molimo vas da ovaj termin zabilježite u vašim rasporedima i prisustvujete ovom lijepom božićnom rotarijanskom događaju i koncertu našeg vrsnog klavijaturista.

RC Zagreb Gradec