Razvoj zajednice

INFO-KA: Donacija za radionice programiranja Udruzi informatičara Karlovac

INFO-KA je projekt za koji je klub dobio dio sredstva od Distrikta 1913 u iznosu 1.895 USD, a preostalih 1.895 USD je Klub financirao sam. Vrijednost projekta u kunama je oko Kn 25.000 što podmiruje naknade predavačima, putne troškove predavača, prezentacijsko računalo, uredski i potrošni materijal. Projekt se sastoji od 39 radionica učenja programskih jezika (Logo – osnovni i napredni oblici korištenja, Scratch-upoznavanje, osnovni i napredni koncept izrade video igara, samostalna izrada igara, itd.) za 30 do 45 polaznika.

Dajte mi da osjetim!

˝Dajte mi da osjetim˝ naziv je nacionalne humanitarne akcije koja će trajati u razdoblju od 30. rujna do 14. listopada 2019 godine u organizaciji Rotaract kluba Zagreb Gradec. Prikupljat ćemo donacije pomoću nekoliko kanala kako bismo opremili Centar za odgoj i obrazovanje Krapinske Toplice koji pomaže djeci s potrebama usluga rane intervencije (0-6 godina). Spomenuta djeca suočena su sa senzoričkim oštećenjima, razvojnim odstupanjima, malformacijskim sindromima te sličnim  oštećenjima.

ZLATNA UDICA

Okupljanje prijatelja iz svih klubova Distrikta 1913 i nama susjednih Distrikata
1910 iz Italije klubovi te iz Bosne i Hercegovine klubovi. Cilj je upoznavanje
novih Prijatelja, druženje, širenje prijateljstva i indirektno od prikupljenih