TRF

ROTARY MIROVNE ŠKOLE

Slika korisnika RotaryHR Administrator
RotaryHR Admini... 15 travnja, 2020 - 19:32

Biti polaznikom Rotary škole za mir (Rotary Peace Fellowship, RPF) posebna je čast. Dvadeset i dvoje ljudi iz sedamnaest zemalja je izabrano između više od 2500 kandidata iz cijeloga svijeta. Nije lako odabrati koji će to polaznici biti. Nakon lokalnih odabira, Rotary International u Chicagu napravi tešku selekciju, a potom je zadnja riječ na upravi RPF-a u Rotary mirovnom centru na Sveučilištu Chulalongkorn u Bangkoku. Odluka mora uzeti u obzir široki obujam djelovanja za mir, spolnu uravnoteženost kao i prisustvo polaznika sa svakog naseljenog kontinenta.

Uspješno završen seminar o Rotary Zakladi

Slika korisnika RotaryHR Administrator
RotaryHR Admini... 1 prosinca, 2019 - 15:47

Svake godine Distrikt 1913 u novembru organizira seminar o Rotary zakladi. Tako se i ovom prilikom u Karlovcu okupilo 58 članova iz mnogih klubova našeg Distrikta. Na seminaru nam se pridružio kao gost i GE Danilo Ljevanić iz Distrikta 2048. Aktualni guverner našeg Distrikta, Danijel Jozić je uzeo i aktivnu ulogu i održao predavanje o organizaciji i rezultatima našega distrikta u proteklom vremenu.