Zoom predavanje s uglednim psihijatrom doc.dr.sc.prim Boranom Uglešićem dr.med.

Klub:
Split Plus

ponedjeljak, 20 rujna, 2021 - 20:30 do 21:00
Kranjčevićeva 45
Split

Rotary Club Split Plus poziva sve prijatelje na

Zoom predavanje s temom: “Anksioznost, desocijalizacija i depresija, realnost i stvarnost u doba pandemija”

s uglednim psihijatrom doc.dr.sc.prim Boranom Uglešićem dr.med.

Drage prijateljice i prijatelji Rotarijanci,

RC Split Plus Vas poziva na predavanja psihijatra dr. Borana Uglešića dana 20.09.2021 u 20:30 putem Zooma.
Svijet se već duže vremena bori sa zdravstvenom i gospodarskom krizom uzrokovanom globalnom pandemijom Covida-19.
Nažalost, teme o mentalnom zdravlju, koje znaju često biti zanemarene u odnosu na ostale zdravstvene i životne tegobe, zbog neshvatljivih predrasuda, a ponekad i osuda, često se guraju pod tepih svakodnevice, a nažalost veliki su dio ove krize i svakodnevnog života.
Samim time, u suradnji s dr. Uglešićem odlučili smo otvoriti ovu životnu temu te pozvati sve zainteresirane prijatelje da nam se pridruže na ovom predavanju.
Hvala svim prijateljicama i prijateljima,

Te se vidimo na Zoomu!

RC Split Plus

Datum predavanja: 20.09.2021