SWING ABOVE SELF FUNDRAISING EVENT

petak, 16 rujna, 2022 - 19:00 do 23:00
Jadranska avenija 6

• Golf za profesionalce i početnike
• Zdravica s dragim prijateljima
• Fina klopa i zabava

Sve je to swing above self event!

Pridružite 16.9.2022. u Batak grillu na golf terenima i obilježimo zajedno početak nove rotarijanske sezone, uz humanitaran doprinos EndPolioNow fondu.
Swing above self redoslijed događanja:

- 13.00 sati

CANDOR KUP 2022

Golf turnir za rotarijance i prijatelje.
Dan započinjemo s prvi Candor golf kupom na travi RiversideGolf Zagreb kluba, a u suradnji s IGFR CROATIA.
Sve detalje o samom turniru, kao i obrazac prijave na isti možete pronaći na: https://www.riversidegolf.hr/candor-cup/
A za više informacija tu je naš prijatelj Matija Mirković kojeg možete kontaktirati na matija.mirkovic10@gmail.com

-17.00 sati –

GOLF I MINI GOLF EDUKACIJA

Pod vodstvom stručnog trenera.
Prije večere pridružite nam se na besplatnoj edukaciji golfa i mini golfa pod vodstvom stručnog trenera.
Naučite što su “drive, chip i putt”, okušajte se u udarcima i saznajte jeste li stvoreni za duge golferske igre ili zahtjevne prepreke s mini golf terena.
Edukacija je besplatna, odnosno na joj možete prisustvovati uplatom kotizacije za večeru.

Grupe za edukaciju su ograničene brojem sudionika pa vas molimo da svoj dolazak na edukaciju najavite prijatelju Nenadu Tepešu do utorka 13.9. u 16:00 sati na e-mail ntepes@gmail.com ili mobitel 091/404-9776.

-19.00 sati –

HUMANITARNA VEČERA

Uz zabavni program, za rotarijance i prijatelje.
Prvi Swing above self event završavamo druženjem uz večeru i zabavni program.
Pripremili smo za vas zanimljiv program te će nam biti izuzetno zadovoljstvo da novu rotarijansku sezonu započnemo u vašem društvu.
Cijelo događanje je humanitarnog karaktera te će sva prikupljena sredstva biti donirana svjetskom programu iskorjenjivanja dječje paralize EndPolioNow.

Tijekom večere će se također održati i proglašenje pobjednika Candor golf kupa 2022. i dodjela pehara.

Kotizacija za večeru: 395,00 kn
Uplate na IBAN Rotary Cluba Zagreb Candor: HR6623600001502979747
Molimo da svoje prisustvo prijavite najkasnije do utorka 13.9. u 16:00 sati
Kontakt osoba za večeru: Nenad Tepeš, ntepes@gmail.com ili 091/404-9776

Dress code: Smart casual

Dragi prijatelji i poštovani gosti „Swing above self“ fundraising eventa RC Candor Zagreb,

zamolili bi vas obavijestiti kako smo na večerašnjem sastanku bili prisiljeni donijeti odluku o otkazivanju Škole golfa i Mini golfa. Loša vremenska prognoza uz kišu, nedaća je sama po sebi, ali mogućnost gromova obvezuje nas na našu zajedničku sigurnost.

Obavijestit ćemo vas o mogućem drugom datumu, kad bi Škola golfa i Mini golf se održali paralelno uz „Candor cup“ golf turnir.

Srdačan pozdrav.

Robert Stezinar, predsjednik