Club Event

Dobrotvorni Pub quiz "Hrabre njuškice"

Pub quiz OPĆEG ZNANJA održat će se uCaffe bar Academia (Ruđera Boškovića 27, Split) U PETAK, 6.3.2020. s početkom u 20:30

Čekaju vas brojne nagrade: 4 kino ulaznice (Cineplexx Hrvatska), jumbo pizza Velo Misto-Zenta+ 4 pića, boca pića u Caffe Bar Academia, a za Lucky losers (tim na predzadnjem mjestu) ide runda pića!

U timu mogu bit MAX 4 osobe, cijena ulaznice je 20 kn PO OSOBI!
PRIJAVITI SE možete putem instagram directa ili u facebook inbox: https://www.facebook.com/events/2288772234556487/

11. Rotary Fiumanka

Regata Rotary Fiumanka zamišljena je kao mjesto druženja Rotarijanaca i njihovih prijatelja, zaljubljenika u more i jedrenje, a ove godine i u kulturu. Grad Rijeka ovogodišnja je europska prijestolnice kulture, pa će uz jedriličare i ljubitelji kulture među njima pronaći za sebe nešto zanimljivo, kao dodatni razlog da nam se pridružite u Rijeci, na Fiumanki.

Pozdrav ljetu - Rotaraland

iznimno nam je zadovoljstvo i ove godine pozvati vas na jedan i jedinstveni četvrti po redu 'Pozdrav ljetu'.

'Pozdrav ljetu' akcija je okupljanja članova Rotaracta iz Hrvatske i okolice s ciljem širenja prijateljstva i jačanja zajedništva među mladima. Kraj rotarijanske godine i početak ljeta obilježit ćemo uz cjelodnevne sportsko-rekreativne aktivnosti, opuštanje u prirodi i druženje u prekrasnom ambijentu izletišta uz jezero.

ŠTO VAS OČEKUJE:

The Cause!

THE CAUSE by Rotaract at Johann Franck

28.02.2020.

Dragi naši, pozivamo vas sve na naš humanitarni party pod nazivom „THE CAUSE“.

„THE CAUSE“ je brend koji se razvio s ciljem pomaganja unesrećenima.

Ovo je naša prva velika zajednička dobrotvorna akcija sa svim Rotaract klubovima Velike Gorice i Zagreba, te vas očekujemo u što većem broju.