Club Event

Primopredaja lanca

Dragi Prijatelji,

u ime Rotary Cluba Opatija pozivamo Vas na svečanu večeru - primopredaja lanca Rotary Cluba Opatija i obilježavanje kraja rotarijanske godine koja će se održati u ponedjeljak, 01.srpnja 2019. gdoine s početkom u 19.00 sati u restoranu Istarska Hiža, Bregi 55 ( u blizini restorana Kinkela u Bregima )

RC Krapina - primopredaja predsjedničkog lanca i proslava Sv. Antuna

Kao i svake godine RC Krapina ima primopredaju predsjedničkog lanca u sklopu proslave Sv. Antuna koje održavamo na imanju prijatelja Antuna Presečkog (Preseka Petrovska - iznad KRAPINE). To je narodno veselje i prisutan je i veliki broj građana koji zajedno s nama slave ovaj dan uz puno zagorskih specijaliteta i dobrog vina. Primopredaja predsjedničkog lanca odvijat će se od 17.30 a proslava Sv. Anutna počinje već oko 16 sati. Misa  u kapeli Sv. Anutna na imanju bit će u 19 sati.

Primopredaja dužnosti RC Osijek - J. J. Strossmayer

Pozivam vas na primopredaju dužnosti u RC Osijek J. J. Strossmayer koja će se održati u restoranu Javor u Osijeku u petak 31.05.2019 u 19:00 sati! Ulaz slobodan!

Novi predsjednik RC Osijek J. J. Strossmayer 2019/2020 je prijatelj Milan Puvača.

Molim vas da ovaj poziv proslijedite svojim članicama i članovima u svojim klubovima!

Također, molim vas da se javite direktno meni ukoliko planirate svoj dolazak!

S poštovanjem,

Hrvoje Merki, predsjednik kluba