Club Event

Koračajmo ponosno!

U spomen na stradanje Vukovara i njegovih stanovnika u obrambenom Domovinskom ratu Hrvatski sabor je 1999. proglasio 18. studenoga Danom sjećanja na žrtvu Vukovara 1991., pa će se tako u ponedjeljak, 18. studenoga 2019. godine, u Vukovaru održati središnja svečanost odavanja počasti poginulima u obrani grada.

Dinner & Show

Rotary klub 1242 Zagreb je 2017. godine odlučio započeti s trogodišnjim projektom opremanja svih škola u bolnici u Republici Hrvatskoj po najvišim svjetskim standardima. Do sada smo 2018. prikupili 442 tisuće kuna za školu u bolnici u sklopu Dječje bolnice Zagreb u Klaićevoj, a ove smo godine zajedno s Rotary klubom Split Novi prikupili i uručili donaciju od 196.020,83 kn Školi u bolnici u Splitu.

Šahovska simultanka: RC Varaždin Vs. District 1913

Rotary club Varaždin izaziva sve prijateljice i prijatelje našeg Districta u partiji šahovske simultanke u kojoj će boje Rotary cluba Varaždin braniti naš prijatelj i član Ladislav Havaš.

Šahovska simultanka će se održati u koncertnoj dvorani HNK Varaždin, u subotu 23.11.2019. s početkom u 11h.

Svaki Rotary klub može zakupiti do 4 šahovske ploče i kandidirati izazivača koji ne mora biti član njihovog kluba.

Cijena šahovske ploče je 500kn.

14. BARANJSKO KOLINJE

Ispred RC Osijek pozivamo vas na tradicionalno 14. Baranjsko kolinje, koje će se održati u Baranji, mjestu Suza, restoranu Piroš čizma, dana 30.11.2019. godine (subota). U cjelodnevnom programu svatko će moći naći kutak za sebe, a možete sudjelovati i u kolinjskim disciplinama. Ovo je jedinstvena prilika osjetiti snagu i ljepotu Baranje kroz kolinjske običaje, uz degustaciju kolinjskih delicija i baranjskih vina. Za one kojima su sigurnost i komfor na prvom mjestu, mogu dogovoriti smještaj u restoranu Piroš čizma.

Rotary bal 2020.

Tradicionalni Rotary bal na kojem ćemo prijenosnim računalima nagraditi petodličnih učenika slavoskobrodskih srednjih škola koje pokrivaju STEM područje.

Zabava se odvija u restoranu Prestige, Ul. Dr. Mile Budaka 1, 35 000 Slavonski Brod.

Informacije možete dobiti na mailu: rotarysbtajnik@gmail.com

Dobro došli dragi prijatelji!!!