Club Event

Humanitarna aukcija vina

Rotary klub Čakovec s veseljem Vas poziva na HUMANITARNU AUKCIJU VINA, koja će se održati 4. studenoga 2019. u 19:00 sati u Hotelu Park Čakovec, s ciljem prikupljanja sredstava za humanitarnu svrhu, uz priliku za druženje i služenje cilju Rotaryja.

U aukciji sudjeluju renomirani međimurski vinari uz uz stručnu prezentaciju sommeliera.

Program započinje u 19,00 sati i traje do kasnih večernjih sati uz zabavni program.

Posjet Oktoberfestu Muenchen

Rotary Klub Čakovec organizira posjet najposjećenijem pivskom festivalu na svijetu, na kojem se može uživati u najpoznatijim minhenskim pivima, ali i ostalim gastro specijalitetima. Ovdje vrijedi samo jedno pravilo - „Prost“ tj. živjeli! Nakon zadržavanja na Oktoberfestu u šatoru Löwenbräu-Festzelt slijedi slobodno vrijeme za vlastite aktivnosti te potom noćenje u Salzburgu i razgledavanje Mozartovog grada.

Primopredaja lanca

Dragi Prijatelji,

u ime Rotary Cluba Opatija pozivamo Vas na svečanu večeru - primopredaja lanca Rotary Cluba Opatija i obilježavanje kraja rotarijanske godine koja će se održati u ponedjeljak, 01.srpnja 2019. gdoine s početkom u 19.00 sati u restoranu Istarska Hiža, Bregi 55 ( u blizini restorana Kinkela u Bregima )