PREDAVANJE: Radno pravo u kontekstu pandemije

petak, 8 svibnja, 2020 - 20:00 do 21:30
shorturl.at/BFUVZ
Rijeka

Rotary klub Rijeka Novi val organizira predavanje pod naslovom "Radno pravo u kontekstu pandemije". Gost predavač je Goran Trbojević, dipl. iur. Od 2005. djeluje u sustavu visokog obrazovanja, kao tajnik, izvršni direktor za korporativno pravo i predavač pravne grupe predmeta. Od 2011. na EFFECTUS studij financije i pravo nositelj je predmeta 'Radno pravo'. Predavač je i na seminarima i programima obrazovanja odraslih. Autor je visokoškolskog udžbenika “Radni odnosi” (https://knjizaraum.hr/knjiga/radni-odnosi-3/) te više stručnih radova iz područja radnog prava.

Pridružite nam se na e-predavanju u petak 08.5.2020. u 20:00 sati klikom na link: shorturl.at/BFUVZ
-
Molimo da pri spajanju na predavanje isključite zvuk i kameru. Pitanja će se moći postaviti na kraju predavanja uz prethodnu najavu na chatu, kako ne bi došlo do preklapanja.
-
Vidimo se.