Predavanje "Biti inženjer u stvarnom svijetu"

četvrtak, 28 studenog, 2019 - 17:00
Trg Ivane Brlić Mažuranić 2
Slavonski Brod

Rotaract klub Slavonski Brod organizira predavanje za studente strojarstva i sve zainteresirane pod nazivom "Biti inženjer u stvarnom svijetu", a vodeći se jednim od šest fokusnih područja Rotary Internationala, podupiranje edukacije, te s ciljem osobnog razvoja i poticanja edukacije mladih ljudi. Predavači su članovi Rotaract kluba Slavonski Brod, magistri inženjeri strojarstva, koji će studentima i zainteresiranom auditoriju govoriti o svom iskustvu zaposlenja, o tome kako primjeniti znanja stečena tijekom akademskog obrazovanja u praksi, odnosno provodeći konkretne projekte. Želeći studentima približiti što ih očekuje nakon završetka fakulteta te kako konkurirati na tržištu rada, iznijet će svoja iskustva ulaska u realni svijet inženjera strojarstva.