Predavanje

Obuka budućih predsjednika koji su propustili PETS

Drage izabrane predsjednice i predsjednici RC,

buduci niste prisustvovali redovnoj edukaciji za izabrane predsjednike u ožujku (PETS) pozivam vas sljedeci petak, 14.6.2019., u 15:00 sati u sjedište distrikta (Praska 2, Zagreb) na poludnevni seminar kako bi vas upoznali s prioritetima i ciljevima za 2019-20 te vam pomogli da se sto kvalitetnije pripremite za rotarijansku godinu. Teme koje cemo obraditi su Uloge i odgovornosti predsjednika kluba, Rotary zaklada, Članstvo te Rotary Club Central.

Molim da potvrdite svoj dolazak čim prije, a najkasnije do 13.6.2019.

FORUM

ovim putem Vas pozivamo da nam se pridružite na FORUMU kojeg organiziramo u Zagrebu, u prostorijama Algebre LAB (Ilica 242) u subotu, dana 27. travnja 2019.g. od 11 : 00 h - 12 : 00 h.

Tema Foruma je: "POLOŽAJ ŽENA U DRUŠTVU I ZAŠTITA NJIHOVIH PRAVA".

Govornici su stručnjaci iz sva tri sektora: javnog, privatnog i neprofitnog, i to: