Predavanje

Zašto istraživanja javnog mnijenja nisu prognoze - predavanje Krešimira Macana

ovaj četvrtak, 12.prosinca u goste nam dolazi PR stručnjak Krešimir Macan koji će održati predavanje o važnosti istraživanja javnog mnijenja u izbornim procesima što je posebno zanimljivo s obzirom na političku kampanju u tijeku.

U dvorani imamo nešto mjesta viška, pa pozivamo sve zainteresirane da se jave tajniku na broj 091 3113 133 (Petar Gregurić) kako bi vam rezervirali mjesto. Cijena večere iznosi 100 kn.

Lokacija: Hotel International, Miramarska cesta 24

Vrijeme: 12.prosinca, 20h

Predavanje Ognjena Bagatina: Hospitality in healthcare

Pozivamo vas na predavanje prijatelja Ognjena Bagatina, ravnatelja Poliklinike Bagatin na temu "Hospitality in healthcare".

Predavanje će se održati u četvrtak 05.12.2019. s početkom u 20:00 sati u hotelu Sheraton, ul. kneza Borne 2, Zagreb.

Prijave se primaju do 03.12. na mail adresu prijava@rotary-zrinjevac.hr ili putem aplikacije Rotary Connect, uz kotizaciju 130 kn.

Vaš Rotary klub Zagreb Zrinjevac

Kod kuće u Svemiru

Profesor Damjan Franjević s PMF-a u Zagrebu održati će u gradskoj vijećnici u Rijeci  predavanje pod
naslovom «Kod kuće u Svemiru» u kojem će se na popularno znanstveni način baviti evolucijom višestaničnosti.