Predavanje

Predavanje Ognjena Bagatina: Hospitality in healthcare

Pozivamo vas na predavanje prijatelja Ognjena Bagatina, ravnatelja Poliklinike Bagatin na temu "Hospitality in healthcare".

Predavanje će se održati u četvrtak 28.11.2019. s početkom u 20:00 sati u hotelu Sheraton, ul. kneza Borne 2, Zagreb.

Prijave se primaju do 03.12. na mail adresu prijava@rotary-zrinjevac.hr ili putem aplikacije Rotary Connect, uz kotizaciju 130 kn.

Vaš Rotary klub Zagreb Zrinjevac

Kod kuće u Svemiru

Profesor Damjan Franjević s PMF-a u Zagrebu održati će u gradskoj vijećnici u Rijeci  predavanje pod
naslovom «Kod kuće u Svemiru» u kojem će se na popularno znanstveni način baviti evolucijom višestaničnosti.

Predavanje našeg ekonomskog stručnjaka Hrvoja Stojića "Slowdown Ahead!"

Hrvoje Stojić is a highly skilled finance professional, with 18 years of experience in the banking industry. He established, inspired and headed one of the SEE region's renown Macro- / investment research analyst team for about 15 years. As a Group Economic Research Director of Addiko Bank, he did a comprehensive intertwined macroeconomic, foreign exchange and interest rate coverage for the euro zone and a number of CSE markets.