"Komuniciranje naše svagdašnje" - Drenislav Žekić

srijeda, 16 studenog, 2022 - 19:00 do 22:00
Restoran Lido, Avenija Matije Ljubeka 25

Poziv

Dragi prijatelji, zadovoljstvo nam je pozvati vas na predavanje u organizaciji klubova RC Zagreb Ilica, RC Zagreb Gornji Grad , RC Zagreb Donji Grad i RC Zagreb Centar.

Sjajna je to prilika za naučiti nešto novo o komuniciranju. Predavanje i zajedničko druženje može nam pomoći da unaprijedimo ovo važno područje, izuzetno korisno kod svih naših klupskih aktivnosti.

Kotizacija (za troškove večere) u iznosu: 150 kn

Uplata je moguća: na račun kluba RC Zagreb Ilica HR1924020061100931159, uz naznaku „donacija klubu 1611".

Veselimo se vašem dolasku, novim znanjima i uvijek ugodnim rotarijanskim druženjima.

PREDAVAČ:

Drenislav Žekić -novinar s iskustvom televizijskog novinarstva i praktičar odnosa sa javnošću, savjetnik managerima i kompanijama u izgradnji i upravljanju odnosima s javnošću, vlasnik i prokurist tvrtke "Preclarus komunikacije".

U dva navrata je bio Direktor korporativnikh komunikacija Podravka d.d., te predstavnik Privredne komore Srbije  u Hrvatskoj.