17. Rotary humanitarna aukcija slika

subota, 20 studenog, 2021 - 12:00 do 18:00
Ulica Hrvatske državnosti 10
Koprivnica

Rotary club Koprivnica nastavlja sa svojim više od decenije i pol kontinuiranim humanitarnim radom dobrotvornom aukcijom slika. Sredstva prikupljena na aukciji namijenjena su stipendiranju talentiranih učenika slabijeg socijalnog statusa koprivničke i đurđevačke gimnazije, čime koprivnički rotarijanci doprinose služenju jednom važnom pravcu djelovanja rotarijanstva, a to je poticanje izvrsnosti i obrazovanja. Aukcija će se održati dana 20.11.2021. (subota), u Domu mladih Koprivnica, Ulica Hrvatske državnosti 10.  Zbog epidemioloških razloga aukcija će se održati na način da će u vremenskom periodu od 12,00 do 18,00 sati biti moguće razgledati i kupiti umjetnička djela i družiti se s članovima RC Koprivnica uz piće dobrodošlice. U prilogu možete vidjeti i katalog s umjetničkim djelima i cijenama. Drage prijateljice i prijatelji, pridružite nam se!