"Prvi osmijeh" kupnja endoskopskog stupa za Pedijatrijsku Kliniku KBC Rebro

Klinika za pedijatriju Kliničkog bolničkog centra Zagreb-Rebro, našeg najvećeg bolničkog centra u kojem se liječe djeca iz cijele Hrvatske i susjedne Bosne i Hercegovine, na žalost još nema opremu za dječju endoskopiju (pregled tjelesnih šupljina bronhoskopom, gastroskopom, cistoskopom ili kolonoskopom). Zato smo odlučili da naš idući zadatak bude prikupiti sredstva za nabavku endoskopskog stupa za neonatalnu i pedijatrijsku: bronhoskopiju, gastroskopiju, kolonoskopiju i citoskopiju. Vrijednost te naše donacije je oko 146.000 US$. Projekt je prijavljen kao Global Grant pri Rotary Internationalu. Dio sredstava osigurat ćemo novom organizacijom kazališne predstave i donacijama. No, nužna nam je i rotarijanska pomoć iz drugih klubova i Distrikta. Zato vam se obraćamo kako bi se priključili našem projektu. Dragi prijatelji, pozivamo vas da nam pomognete u prikupljanju novca kako bi pedijatri u Hrvatskoj dobili nužnu opremu za skrb o najmlađima. Osmijeh roditelja i mališana kojima će ona pomoći, možda i spasiti život, bit će vam najbolja zahvala. Moto našeg kluba je: Dobra djela naš su put! Neka taj put bude i vaš put.

Tip projekta:

Lokacija: