Rotary gulašijada na Dravi

subota, 4 lipnja, 2022 - 10:00 do 17:00
Marina Prelog
Prelog
pozivamo vas na veliko gurmansko humanitarno Rotary druženje i natjecanje u pripremi gulaša.
Organizatori ove "Rotary gulašijade – Drava 2022" su Rotary klub Prelog, Nautički klub Labud, Rotaract klub Međimurje, Srednja škola Prelog i Učenička zadruga  "Drava".
Mjesto održavanja je na prostoru Marine Prelog, u subotu 04. lipnja 2022 s početkom u 10 sati. Osim natjecanja u pripremi gulaša, za vas smo pripremili finu hranu i kapljicu, vožnju čamcima po prekrasnoj rijeci Dravi, dobru zabavu uz glazbu i dodatne sadržaje.
Predsjednik komisije za pračenje i ocjenjivanje prijavljenih ekipa u pripremi gulaša je poznati master chef Tomislav Špiček.
Prijava ekipa;
Ekipa za natjecanje broji tri člana i potrebno se prijaviti najkasnije do 01.06.2022.
Svaka ekipa dobiva osnovne namirnice za pripremu gulaša u istom omjeru i istoj količini; dvije vrste mesa, krumpir, mrkva, luk, voda, sol.
Ostale začine i tajne dodatke donosi svaka ekipa kao i lonac za pripremu gulaša (za cca 5 litara gulaša) i potrebnim priborom za kuhanje.
Dress code; casual
Kontakti za prijavu ekipa:
- Zlatko Novak, predsjednik RC Prelog, +385 98 241 224, email: info@autodata.hr
- Branko Slatina, tajnik RC Prelog, +385 91 525 06 80, email: slatina.money@gmail.com
Radujemo se novom, ugodnom i zanimljivom rotarijanskom druženju.
RC Prelog - Zlatko Novak, predsjednik 21/22