VLAK NADE

subota, 20 svibnja, 2023 - 09:00
Lipa ul. 11
Sisak

„Vlak nade“ projekt je Rotary kluba Zagreb City 1850 koji se provodi u suradnji s HŽ Putničkim prijevozom, sponzorima i lokalnim projektnim partnerom. Svrha akcije je okupiti Rotary zajednicu i pokazati kako smo u punom smislu riječi PEOPLE OF ACTION. U suradnji sa Rotary klub Sisak uređujemo prostor Dječjeg doma Vrbina Sisak. Radi se o uređenju prostora koji će služiti za provođenje izvaninstitucionalnog poludnevnog programa za djecu i njihove obitelji. Svrha navedenog programa je skratiti boravak djece u domu kako bi se što prije vratili u svoje obitelji (kada je to moguće).

Kupnjom karte za Vlak nade pomažete ovom plemenitom cilju, a ujedno se priključujete na jedno sjajno subotnje rotarijansko druženje.
Karta uključuje:

• prijevoz vlakom do Siska
  • obilazak dječjeg doma Vrbina
  • turistički obilazak grada Siska
  • ručak u restoranu City Garden na sisačkoj šetnici
  • povratak vlakom u Zagreb

Planirani polazak je 20.5.2023. u 8.45h na Glavnom kolodvoru u Zagrebu.
Ukrcajte se s nama na Vlak nade!
Cijene karata:
Rotary 40 EUR, Rotaract 30 EUR, 20 EUR Interact.
Gosti 40 EUR, djeca do 18 godina 20 EUR
Klupski Rotary paket – silver 5 karata 170 EUR / gold 10 karata 320 EUR
Klupski Rotaract paket – silver 5 karata 130 EUR / gold 10 karata 240 EUR
Family (roditelji + dijete) – 90 EUR

Podaci za uplatu i prijavu na akciju nalaze se niže. Rok za uplate/prijave je 18.5.

IBAN: HR7724020061500092778

Model: HR00

Opis plaćanja: Vlak nade_Ime kluba_Osobno ime_Naziv paketa ili riječ "karta" ako kupujete samostalno