"Večer zlatnih vina u Centru svijeta 2023."

Klub:
Ludbreg

petak, 3 veljače, 2023 - 19:00 do 23:45
Trg Svetog Trojstva 27 (Hotel Amalia)
Ludbreg

Poštovani,

Rotary klub Ludbreg

organizira tradicionalnu    VEČER ZLATNIH VINA u “Centru svijeta“

mjesto: Hotel Amalija, Ludbreg, Trg Svetog Trojstva 27

vrijeme: petak 03.02.2023. godine u 19:00 sati,

Pozivamo sve rotary prijatelje i sve prijatelje dobrog vina da se odazovu na ovu večer u kojoj će imati prilike kušati najbolja mlada vina Ludbreškog vinogorja i okolice.

Predviđena kotizacija po osobi iznosi 30.00 €, a može se uplatiti na račun kluba HR8124840081105556585 ili osobno prilikom dolaska.

Za goste Večeri zlatnih vina naš prijatelj vlasnik Hotela Amalija, odobrava 20 % popusta na redovne cijene noćenja.

Veselimo se vašem dolasku, te uz ugodnu atmosferu za koju će se pobrinuti vinski meštar g. ČOLO, pažljivo odabranim delicijama i tamburaškim sastavom “Foringaši“ provedimo večer u ugodnom druženju uz finu kapljicu.

Sva sredstva prikupljena ovom akcijom iskoristit će se za nagrađivanje izvrsnosti studenata i učenika koju provodimo svake godine.

Prijave molimo izvršiti do 1. veljače na