VEČER ZLATNIH VINA u Centru svijeta

petak, 8 veljače, 2019 - 19:00
Trg svetog trojstva 26
Ludbreg

U organizaciji Udruge vinogradara „TRSEK“ iz Ludbrega početkom ove godine održana je već tradicionalna 27. po redu IZLOŽBA MLADIH VINA u Ludbregu. Od ukupno 577 prijavljenih uzoraka, zlatnu medalju osvojilo je 112 uzoraka.

Obzirom da ova izložba slovi kao jedna od najboljih izložbi mladih vina u Hrvatskoj, ROTARY KLUB LUDBREG  će i ove godine organizirati tradicionalnu „VEČER ZLATNIH VINA U CENTRU SVIJETA“ gdje ćemo predstaviti najbolja vina nagrađena ove godine.

Pozivamo sve rotary prijatelje i sve prijatelje dobrog vina da se odazovu na ovu večer u kojoj će moći kušati najbolja mlada vina Ludbreškog vinogorja i okolice.

Predviđena kotizacija po osobi iznosi 150,00 kn, a može se uplatiti na račun kluba HR8124840081105556585 ili osobno prilikom dolaska.