Turnir u čovječe ne ljuti se

četvrtak, 26 siječnja, 2023 - 18:30
Trg John F. Kennedy 6b, 10000, Zagreb

Pridružite nam se na turniru Čovječe ne ljuti se.

Turnir će se odrzati 26.1.2023 godine u Urban baru sa početkom u 18:30.

Broj mjesta je ograničen te vas pozivamo da osigurate svoje mjesto i pridružite nam se.

Ulaznice(donacije) u iznosu od  5€ dostupne su na linku u opisu instagram profila.

*Pozivamo vas da također sa sobom ponesete društvene igre za djecu koje vam vise ne trebaju i htjeli bi ih donirati domovima za djecu.

Igre koje će se koristiti na turniru također će biti donirane domovima za djecu.

Svojom novčanom donacijom pomoći ćete djeci iz udruge Genom koja boluju od rijetkih bolesti (Phelan McDermid sindrom,Sindrom fragilnog x kromosoma,Sindrom duplikaciie Xq kromosoma,DiGeorgeov sindrom,Spina bifida,Sindrom Cornelie de Lange,Batteova bolest).Nevedeni sindromi su izrazito rijetki i pojavljuju se u 5 na 100 000 pojedinaca.

Veselimo se vašem dolasku te da uz zabavu i druženje zajedno pomognemo djeci udruge Genom.