Tribina "Prepoznaj i zaustavi nasilje"

ponedjeljak, 12 lipnja, 2023 - 18:30 do 21:00
Bogovićeva 1

Drage prijateljice i dragi prijatelji,

Rotaract klub Zagreb Gradec u sklopu akcije "Snažna za život" organizira tribinu "Prepoznaj i zaustavi nasilje". Na tribini će se problematizirati pojavnost i prepoznavanje nasilja u obitelji te procesuiranje počinitelja kaznenih djela s elementima nasilja u obitelji. Svrha tribine je senzibiliziranje sudionikai s temom nasilja u obitelji, koje je, nažalost, sve prisutnija pojava u našem durštvu, a pojava novih oblika nasilja je sve učestalija.

Panelistice tribine su:

dr. sc. Željka Barić, ravnateljica Doma za djecu i odrasle - žrtve obiteljskog nasilja "Duga-Zagreb",
Senka Damjanović, psihologinja u Domu za djecu i odrasle - žrtve obiteljskog nasilja "Duga-Zagreb" te
Martina Pamić, sutkinja Kaznenog odjela Općinskog kaznenog suda u Zagrebu.

Tribina će se održati u ponedjeljak, 12. lipnja 2023. od 18:30 u Zagrebu, Bogovićeva 1, dvorana Hrvatskog kulturnog društva Napredak.

PRIJAVE - molimo sve sudionike da prijave svoje sudjelovanje na tribini na sljedećoj poveznici: https://forms.office.com/e/JbJPAUHYjY

Na tribini će se prikupljati donacije za opremanje stana danog na korištenje Domu za djecu i odrasle - žrtve obiteljskog nasilja "Duga-Zagreb.