Smijehom protiv korone: Vol.2

četvrtak, 14 svibnja, 2020 - 20:00 do 21:30

[SMIJEHOM PROTIV KORONE VOL II]

Rotary Club Zagreb City 1850 nastavlja pomagati samostalnim umjetnicima koji su preko noći ostali bez primanja zbog zabrane rada kazališta i dvorana  i poziva vas u četvrtak, 14.svibnja u 20h na online stand-up nastup jednog od najboljih, ako ne i najboljeg, hrvatskog stand-up komičara – Vlatka Štampara!

Za one koji ga ne znaju, Vlatko će ostati nikad pronađeno utjelovljenje svih onih suludih misli koje svatko od nas pomišlja u onom dijelu uma koji s razlogom ignoriramo. Za one koji su ga doživjeli, Vlatko je bio i ostaje ventil, pipa, sasvim suludih asocijacija koje u kombinaciji s njegovom nezamjenjivom manirom neizbježno mame smijeh i čine ga jednim od ponajboljih komičara “na ovim prostorima”. Osim u Mađarskoj.

“Kupite ulaznicu”, tj. donirajte preporučeni iznos od 50 kn ili više do 14. svibnja 2020. skeniranjem koda ili uplatom na:
Rotary Club Zagreb City 1850
IBAN HR9124020061100921909
Opis: Donacija za predstavu

Pošaljite e-mail sa svojim punim imenom i prezimenom i potvrdom o uplati na: petar.greguric@gmail.com.

Na dan online stand-up nastupa, na vaš e-mail poslat ćemo Vam link za spajanje na Zoom platformu.