ROTARY DAYS - Obljetnice chartera varaždinskih klubova

Koncertna dvorana Hrvatskog narodnog kazališta
Varaždin

Poštovane prijateljice i prijatelji,
čast nam je i zadovoljstvo pozvati Vas na obilježavanje 90 godina Rotarijanstva u Hrvatskoj, koje se odvija pod visokim pokroviteljstvom Predsjednice RH – Kolinde Grabar Kitarović, i na proslavu godišnjice osnivanja (chartera) sva tri varaždinska Rotary kluba.

Podsjetimo, prije 25 godina osnovan je prvi klub u Varaždinu – RC Varaždin, 15 godina postojanja obilježava RC Varaždin 1181 dok najmlađi varaždinski klub, RC Varaždin Jug, slavi svojih 10 godina.

Ovaj praznik rotarijanstva u Varaždinu i Hrvatskoj obilježit će se svečanom večerom i prigodnim programom u petak, 16. studenog 2018. godine u koncertnoj dvorani Hrvatskog narodnog kazališta u Varaždinu, s početkom u 20 sati.

Veselimo se skorom zajedničkom druženju te proslavi velike obljetnice hrvatskih i varaždinskih rotarijanaca - Rotary Days 2018

S poštovanjem,

Andrija Petrović