District Event

Rotary bal Slavonski Brod 2019

Poštovani

Srdačno i prijateljski pozivamo Vas da nam se pridružite na Rotary balu i svečanoj večeri 02. ožujka s početkom u 19:30 u dvorani “Prestige”, Ulica Dr.Mile Budaka 1, u Slavonskom Brodu.

Tijekom večeri zabavljat će nas grupa Twist off i ujedno će biti upriličena dobrotvorna tombola s vrijednim nagradama, a sav prihod namijenjen je za nabavku laptopa za troje izvrsnih srednjoškolaca.

ICC Inter-regionalni projekt Dunav i Sava

Sukladno planu ICC aktivnosti za ovu Rotary godinu, održat će se  sastanak hrvatske ICC koordinacijei, koji cemo u dogovoru sa srpskom ICC koordinacijom održati u Sremskoj Mitrovici u Srbiji pod nazivom “Inter-regionalni projekt Dunav i Sava”.
Nakon sastanka u Sremskoj Mitrovici planiran je istog dana popodnevni povratak prema Hrvatskoj i cjelovečernje druženje hrvatske ICC koordinacije s noćenjem u objektu Iločki podrumi, Ilok, Hrvatska.