Proslava 20. godišnjice chartera i primopredaja predsjedničkog lanca

ponedjeljak, 6 lipnja, 2022 - 19:00 do 23:00
Dolac 4
Rijeka

Drage prijateljice i dragi prijatelji,

srdačno vas pozivamo na proslavu jubilarne 20. godišnjice Rotary kluba Rijeka-Sveti Vid, u ponedjeljak, 06. lipnja 2022. godine, restoran Nautica na Kantridi u Rijeci s početkom u 19 sati.

Pridružite nam se u ovoj jedinstvenoj večeri uživanja u dobrom društvu i gastro delicijama, te bogat glazbeni program, uz dodatnu najplemenitiju svrhu – čineći dobro za druge!

Prihod večeri namijenjen je djeci s posebnim potrebama i njihovom boravku u Terapijskom kampu Ankaran, specijaliziranom za rehabilitaciju djece i podršku njihovim roditeljima.

Sudjelovanje uz kotizaciju 350 kuna po osobi, uključuje piće dobrodošlice uz fine zalogaje, večeru od tri slijeda, bogat popratni program, te humanitarni prilog za djecu s posebnim potrebama.

Za rezervaciju mjesta molimo potvrdite Vaš dolazak na sanja.krmpotic@hotmail.com

Ukoliko niste u mogućnosti nazočiti večeri, pozivamo Vas donirati sredstva za ovu plemenitu akciju osobno ili kao donaciju u ime Vašeg trgovačkog društva, uplatom na žiro-račun broj:

Rotary club Rijeka-Sveti Vid

51 000 Rijeka, Podkoludricu 4

SWIFT: RZBHHR2X

Poziv na broj: OIB trgovačkog društva, OIB fizičke osobe ili datum rođenja

Svrha uplate: Donacija za terapijski kamp

Zahvaljujemo u ime naših štićenika

Pribilježite datum, ponedjeljak 06.06.2022. za izvrsnu proslavu, a mi se unaprijed radujemo vašem dolasku!

S osobitim poštovanjem

Sanja Krmpotić