Godišnjica chartera

SVEČANA PROSLAVA 11. OBLJETNICE ROTARY KLUBA SOLIN 10+1+jedan dan!!!

Rotary klub Solin vas poziva na svečanu proslavu 11. obljetnice osnutka Kluba koja će se održati u Teatrinu GK Solin 01.02.2020. godine s početkom u 19h. Pridružite nam se na druženju i pomozite nam  u prikupljanju sredstava za pomoć štićenicima Udruge "MOJE DIJETE".

Za potrebu realizacije ovog humanitarnog projekta otvoren je poseban račun na kojeg se mogu vršiti uplate donacija! IBAN: HR90 2407 0001 5000 0788 8

Kotizacija: 250 kuna

Zbog ograničenog kapaciteta dvorane, molimo da dolazak prijavite do 30.01.2020. ili kontaktirajući tajnika Kluba na mobitel: 099-214-2090.

Veselimo se Vašem dolasku!

5. obljetnica chartera Rotaract kluba Velika Gorica

Dragi kolege Rotaracteri, Rotarijanci, roditelji i prijatelji,

pozivamo Vas da nam se pridružite u proslavi 5. obljetnice našeg Chartera koja će se održati u subotu, 14. prosinca u Pučkom otvorenom učilištu Velika Gorica s početkom u 19:30 sati.

Službeni dio održat će se u Vijećnici na 1. katu gdje ćemo premijerno predstaviti naš ovogodišnji projekt. Nakon službenog dijela, prava rođendanska proslava očekuje Vas na istoj adresi u "Club 100".

Uz ukusnu večeru, piće i glazbu, zabave neće nedostajati, stoga se pripremite na ples do sitnih jutarnjih sati!

5 godina Rotaract kluba Zagreb Zrinjevac

Veliko nam je zadovoljstvo pozvati vas na 5. obljetnicu chartera Rotaract kluba Zagreb Zrinjevac.

Obljetnica će se održati u History club u petak 08.11.2019. s početkom u 21:00h.

Večer će također biti i humanitarnog karaktera. Kao i prije 5 godina na našem osnivačkom charteru, skupljat ćemo knjige za Dom za starije i nemoćne „Dom centar“ u Klaićevoj ulici i stoga molimo svakoga tko je u mogućnosti da donese sa sobom knjigu sa što većim fontom.