Prijatelji sa prijateljima, bez maski, na maškarama

Klub:
Rijeka

petak, 17 veljače, 2023 - 19:00 do nedjelja, 19 veljače, 2023 - 20:00
Korzo
Rijeka

Povodom Riječkog karnevala u uzvratni posjet dolaze nam dragi prijatelji iz Rotary kluba Novi Sad koji će provesti nekoliko dana u druženju sa rotarijancima iz Rotary kluba Rijeka. U okviru programa u petak 17.02., održat će se zajednički sastanak oba kluba kojem će prisustvovati i Guverner Distrikta 1913, Ivan Miškulin. U subotu 18.03., na humanitarnom Maškaranom kotiliću pridružit će nam se i prijatelji iz Rotary klubova Rijeka Sveti Vid, Opatija, Opatija Lungomare, Skadarlija, Ljubljana Centar i Kočevje te Rotaract Rijeka i Planinarskog društva Kamenjak,  a prikupljena sredstva donirat će se za obnovu parka Šume Striborove u Rijeci. Za one koje zanima povijest Rijeke organizirana je tura po Rijeci sa posjetama Šečernj palači te Rotary šini u riječkoj luci. Na nedelju 19.03., osigurali smo za naše prijatelje eskluzivni pogleda na karnevalsku povorku sa terase iznad samog Korza.