Predavanje prijatelja prof.dr.sc. Saše Marenjaka “Sustainable Public Private Partnership”

srijeda, 19 siječnja, 2022 - 19:00 do 21:00
Hotel Westin, Ul. I. Krsnjavoga 1

Prijatelj Saša Marenjak je redoviti profesor u trajnom zvanju na Građevinskom fakultetu u Osijeku, direktor Public Private Partnership - PPP Centra izvrsnosti te direktor i suvlasnik spin out kompanije na University of DundeeWhole Life Consultants Ltd. (UK). Ujedno je past president i član Rotary kluba Zagreb i Past Assistent Guvernera. Tijekom predavanja Saša će nas upoznati s osnovama PPP, mogućnostima PPP u Hrvatskoj i o projektu "Dječje bolnice Blato"gdje je bio voditelj tima za izradu Studije Izvedivosti.

Predavanju će nazočiti i prijatelj dr. Koutalakis iz RC Olympia Berlin koji će ukratko predstaviti rad svog kluba, kao i članovi našeg kumskog kluba RC Zagreb.