Predavanje “POLIFENOLI-ZDRAVLJE U BOCI MASLINOVOG ULJA”

Klub:
Opatija

ponedjeljak, 21 studenog, 2022 - 19:00 do 20:00
Hotel Ambasador, Feliksa Peršića 5, 51410 Opatija, dvorana Lovor
OPATIJA

Dragi prijatelji,

Pozivamo Vas na predavanje pod naslovom “POLIFENOLI-ZDRAVLJE U BOCI MASLINOVOG ULJA” u organizaciji Rotary kluba Opatija koje će se održati u ponedjeljak 21.11.2022 u Hotelu Ambasador u Opatiji, Feliksa Peršića 5, dvorana Lovor, s početkom u 19.00 sati.

Predavač je dr.sc. Valter Šarić, nositelj OPG Valter Šarić iz Vodnjana. Proizvodi OPG Valter Šarić poznati su pod brandom “OLEA PRIMA”, te su nositelji brojnih domaćih i međunarodnih nagrada uključujući višekratno uvrštenje u FLOS OLEI. Više na https://oleaprima.com/

U sklopu predavanja biti će održana stručna i vođena degustacija  ekoloških ekstradjevičanskih maslinovih ulja “Leccino Olea Prima”, “Istarska bjelica-bianchera Olea Prima”, “Buža Olea Prima” i ” Selekcija Olea Prima”

Molimo dolazak potvrditi, tajnici RC Opatija Davorki Budimir Turković (098326179, davorka@md-biro.hr) ili  predsjedniku RC Opatija Marku Jenušu (0919033337, marko.jenus@ri.ht.hr), broj mjesta je ograničen.

Veselimo se Vašem dolasku!

Rotary klub Opatija