Predavanje „O cjepivu protiv bolesti COVID-19“ dr. sc. Bernarda Kaića, prim. dr. med.

srijeda, 9 prosinca, 2020 - 19:00 do 21:00
Ul. I. Kršnjavoga 1

Dragi prijatelji,

pozivamo Vas na predavanje „O cjepivu protiv bolesti COVID-19“ dr. sc. Bernarda Kaića, prim. dr. med., voditelja Službe za epidemiologiju zaraznih bolesti pri Hrvatskom zavodu za javno zdravstvo koje će se održati online putem aplikacije Microsoft Teams dana 9.12.2020. u 19h.

Rotary klub Zagreb International (RCZI) ovim vrlo aktualnim predavanjem, kao i svojim donacijama FFP2 maski Kliničkoj bolnici Merkur, Klinici za kirurgiju lica, čeljusti i usta, Kliničke bolnice Dubrava, te Civilnoj zaštiti Murter u ukupnom iznosu od 70.000kn, aktivno sudjeluje u borbi protiv ove bolesti.

Molimo sve zainteresirane da kontaktiraju našu tajnicu gđu. Martu Franković Polanović na email: marta.frankovic-polanovic@hanzekovic.hr kako bi dobili link za predavanje.

Vidimo se i čujemo u dobrom zdravlju i zdravom duhu!

Vaš RCZI tim