Predavanje gosp. Adolfa Cvancigera predsjednika Obrtničke komore Sisačko-moslovačke županije "Razmjeri štete od potresa na male poduzetnike, obrtnike i OPGove, kako im pomoći da opstanu i ostanu?"

srijeda, 3 veljače, 2021 - 19:00 do 21:00
Ul. I. Kršnjavog 1

Rotary klub Zagreb International (RCZI), osim što aktivno sudjeluje u Distriktnoj akciji stipendiranja učenika Sisačko-moslovačke županije, je oformio svoj akcijski tim za pomoć potresom pogođenom području. U sklopu ovog e-predavanja ćemo ugostiti  gosp. Adolfa Cvancigera, predsjednika Obrtničke komore Sisačko-moslovačke županije, koji je i sam obrtnik i vlasnik klaonice. Vlastitom akcijom i u suradnji s ostalim Rotary prijateljima želimo doprinijeti održivosti  malog gospodarstva i života na potresom pogođenom području.