ODGOĐENO - Glazbe mladosti za svijet radosti

ponedjeljak, 29 studenog, 2021 - 19:30
Koncertna dvorana V. Lisinski

Spektakularne glazbene stranice svjetskih i hrvatskih uspješnica mjuzikala, evergreena, najuzbudljivijih jazz-standarda… gozba dobroga zvuka, vatromet vrućih ritmova i blistave pjevačke interpretacije čekaju vas na pozornici Lisinskog.

Sandra Bagarić, Renata Sabljak, Đani Stipaničev i Ervin BaučićJazz orkestar Muzičke akademije i Lana Janjanin za glasovirom pod dirigentskim vodstvom Saše Nestorovića, vaše su uzdanice čarobne, vedre i opuštene koncertne večeri.

Ne propustite svečani koncert u povodu 20. obljetnice djelovanja Rotary Kluba Zagreb Centar, 10. obljetnice hrvatskog Rotary Distrikta 1913 i 10. obljetnice djelovanja Rotaract kluba Zagreb Centar.

Sav prihod od ulaznica bit će namijenjen stipendiranju izrazito darovitih učenika i studenata slabijeg materijalnog stanja kroz klupski fond ”Gordan Čačić” kojim klub već 15 godina nagrađuje izvrsnost više od 250 mladih talentiranih osoba.

Zahvaljujemo svim umjetnicima, Muzičkoj akademiji, dekanu Igoru Lešniku i Gradskom kazalištu Komedija na čelu s ravnateljem Miljenkom Puljićem koji su omogućili nastup umjetnika bez naknade i tako podržali ovaj događaj.

Kupite ulaznice na: https://www.lisinski.hr/hr/dogadanja/glazbe-mladosti-za-svijet-radosti-br-rotary-hrvats/

Ulazak na koncert moguć je isključivo uz predočenje COVID potvrde (u elektronskom ili pisanom obliku) ili uz negativan PCR ili antigenski test, ne stariji od 48 sati, i identifikacijsku ispravu. Cijena ulaznice za studente, stipendiste i Rotaract iznosi 100 kn.