ODGOĐENO! 16. Humanitarna aukcija slika i druženje

subota, 17 listopada, 2020 - 13:00
Prvomajska 46a, Starigrad
Koprivnica

Dragi prijatelji, na žalost, zbog novih mjera Stožera civilne zaštite i epidemiološke situacije, odlučili smo odgoditi aukciju i druženje.

Rotary club Koprivnica šesnaestu godinu zaredom organizira humanitarnu aukciju slika čiji prihod je namijenjen stipendiranju talentiranih učenika slabijeg socijalnog statusa koprivničke i đurđevačke gimnazije. Zbog dobro poznate situacije druženje i aukcija održati će se na novouređenoj terasi ugostiteljskog objekta Štagelj u Podravkinom rekreacijskom centru, 17.10.2020. (subota), u 13,00 sati. Uz aukciju biti će dobre glazbe, finih zalogaja i fine kapljice. Cijena ulaznice iznosi 100,00 kn, a ulaznicu će biti moguće kupiti na licu mjesta. Pozivamo drage prijatelje da nam se pridruže i najave na mail odvjetnik.golubic@vip.hr ili na 091 25 44 658.