Izlet u vinariju Šafran

Breznica 1d
Breznički Hum

Dragi Rotarijanci, dragi prijetelji,

u okviru projekta Opportunity2U, Rotary klub Zagreb International (RCZI) prikuplja sredstva za stipendiranje studenata, nekadašnjih štićenika doma za nezbrinutu djecu. U tu svrhu RCZI organizira izlet u vinariju Šafran, Breznički Hum, u subotu, 12.9.2020. uz kotizaciju od 250 kn. Program izleta obuhvaća kušanje 5 vrsti vina, obilazak vinograda i vinarije uz vodstvo stručne osobe te svečani ručak. RCZI organizira i prijevoz autobusom koji je uključen u kotizaciju, a moguć je i vlastiti prijevoz. Službeni program u vinariji traje tri sata, a moguć je i duži boravak uz konzumaciju hrane i pića na vlastiti račun. Poziv vrijedi i za vaše partnere/ice i prijatelje.

Donaciju za ovaj projekt možete uplatiti na račun Rotary kluba Zagreb International (IBAN: HR8323600001102648316) s naznakom „Donacija za projekt  Opportunity2U – izlet vinarija Šafran“. Zbog ograničenog broja mjesta molimo vas da kotizaciju uplatite do 4.9.2020. Također, molimo vas da potvrdu o uplaćenoj kotizaciji i informaciju o načinu prijevoza pošaljete na marta.frankovic-polanovic@hanzekovic.hr. Dodatne informacije o ovom projektu i izletu možete naći niže, u letku koji je u prilogu ili kontaktom na mail marta.frankovic-polanovic@hanzekovic.hr. O vinariji Šafran se možete dodatno informirati na http://www.vinarija-safran.hr

Hvala Vam na podršci naše akcije! Veselimo se zajedničkom druženju i služenju!

KORISNE INFORMACIJE

Polazak:   10.45 h  na parkiralištu City One East

Program:   dolazak u vinariju Šafran, razgledavanje vinograda, svečani ručak i degustacija 5 vrsti vina

Transport: vlastitim autom ili autobusom kojeg će organizirati RC Zagreb International (uključeno u cijenu kotizacije)