Idemo u kazalište! Predstava Alabama

subota, 15 siječnja, 2022 - 19:30 do 21:30
Trg Ljudevita Patačića 2
Virovitica

U subotu, 15. siječnja s početkom u 19.30 sati pogledate predstavu Alabama Davora Špišića u režiji Darija Harjačeka. Predstava je humanitarnog karaktera u suradnji Kazališta Virovitica i Rotary Cluba Virovitica, a predstavom će se ujedno obilježiti Nagrada hrvatskog glumišta za najbolje umjetničko ostvarenje u drami – glavna ženska uloga koja je pripala Blanki Bart za ulogu majke. Osim Blanke, u predstavi igraju Goran Koši, Snježana Lančić, Monika Lanšćak, Mijo Pavelko, Goran Vučko i Draško Zidar.

Cijena ulaznice iznosi 50,00 kn, za studente i umirovljenike 30,00 kn. Sav prihod od prodaje ulaznica namijenjen je za stipendiranje studenata umjetničkih akademija s područja Virovitičko-podravske županije. Ulaznice je moguće rezervirati telefonski na broj 721-330 te ih kupiti na blagajni Kazališta Virovitica u vremenu od 9:00 do 13:00 sati radnim danom te sat vremena prije početka predstave. Ulaz je moguć isključivo uz digitalne COVID potvrde.

Uplate je moguće i izvršiti na žiroračun kluba: HR 6123600001102909060