Humanitarni koncert za pomoć obitelji Franić

Klub:
Kaštela

četvrtak, 2 veljače, 2023 - 19:30 do 21:30
Sportska dvorana Sokolana, Braće Radić 1 a
Kaštel Sućurac

Ponukani ekstremno lošim životnim uvjetima kaštelanske obitelji Franić uključili smo se u organizaciju humanitarnog koncerta u gradskoj sportskoj dvorani u Kaštel Sućurcu.

Organizatori ovog događaja su RC Kaštela i HPD Kozjak uz pokroviteljstvo grada Kaštela.

Sav prihod od ulaznica namijenjen obnovi njihovog stambenog prostora bit će uplaćen na račun posebno otvoren za ovu humanitarnu akciju.

Uz prodajna mjesta u kaštelanskim caffe barovima (imena će biti objavljena naknadno), ulaznice po cijeni od 7 EUR se mogu kupiti prije početka koncerta na ulazu u dvoranu.

Izvođači koji su se odazvali ovoj humanitarnoj akciji su: Zorica Kondža, Hari Rončević, Ivo Amulić i klapa Sv. Juraj HRM uz pratnju Bravo Banda Split.

Svi koji nisu u mogućnosti osobno prisustvovati koncertu, a žele pomoći ovoj obitelji mogu donirati sredstva na račun:

IBAN: HR 412407000 1500018567

BIC: OTPVHR2X

s naznakom "Donacija za obitelj Franić".