Humanitarni koncert Martine Filjak i koktel

nedjelja, 5 svibnja, 2019 - 20:00 do 23:00
Hrvatski glazbeni zavod, Gundulićeva ul. 6A

Dragi prijatelji,

Rotary klub Zagreb International Vas poziva na humanitarni koncert pijanistice Martine Filjak, članice našeg kluba, kojim želimo prikupiti sredstva za financiranje našeg projekta Opportunity2u. Cilj projekta Opportunity2u je djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi pomoći u edukaciji, odabiru profesije, smještaju i zaposlenju kako bi postali samostalni, odgovorni i sretni dionici našeg društva.

Dođite, uživajte u Maritininoj glazbi i postanite i Vi dio projekta Opportunity2u!

Dear friends,

Rotary club Zagreb International cordially invites you to our humanitarian concert by our famous pianist and a member of our club, Ms Martina Filjak. With this concert we would like to support our project - Opportunity2u. The goal of Opportunity2u is to support children without a proper parent care in education, choosing the profession, finding a job and housing in order to become responsible and happy members of our society.

Come to the concert, enjoy Martina's music and become a part of Opportunity2u project!