Humanitarni karnevalski gala party

subota, 18 veljače, 2023 - 21:00 do 23:45
Trg Riccarda Zanelle 1
Rijeka

Grad Rijeka i Rotary klub Rijeka - Sv. Vid, uz potporu Turističke zajednice grada Rijeke, pozivaju Vas prisustvujete Humanitarnom karnevalskom gala partyu, koji će se održati u subotu 18.02.2023. s početkom u 21h u atriju Pomorskog i povijesnog muzeja Hrvatskog primorja Rijeka (Guvernerova palača), trg Riccarda Zanelle 1.

Karnevalski gala party tradicionalno ima i svoju humanitarnu svrhu ... Prikupljamo sredstva za opremanje prostora  organiziranog stanovanja za korisnike i štićenike  Doma za odrasle osobe Turnić koji pruža usluge osobama s teškoćama mentalnog zdravlja i članovima njihovih obitelji.

Nadamo se da ćete podržati ovu humanitarnu akciju svojim prilogom od najmanje 60 eura za kupnju ulaznice za Gala party ... ulaznica vrijedi za dvije osobe.

Lijepi pozdrav

Goran Orlić