Humanitarna predstava: Muškarci su s Marsa, žene su s Venere

Centar Gervais, Nikole Tesle 5
Opatija

Dragi prijatelji,

Rotary klub Opatija organizira humanitarnu akciju pod nazivom „Djeci za veseliji Božić“. S tim ciljem u nedjelju, 2. prosinca u 20 sati u Centru Gervais u Opatiji održat će se kazališna predstava „Muškarci su s Marsa, žene su s Venere“ u izvedbi Umjetničke organizacije Teatroman iz Zagreba.

Sav prihod od ulaznica koje su u prodaji po cijeni od 80,00 kn (parter) i 60,00 kn (balkon) bit će namijenjen za djecu bez adekvatne roditeljske skrbi koja su smještena u riječkoj podružnici Dječjeg doma „Ivana Brlić Mažuranić“  Lovran.

Pozivam Vas da dođete pogledati ovu zanimljivu predstavu i time se uključe u humanitarnu akciju kojom se želi uljepšati blagdane djeci u domu.

Molim Vas da animirate svoje članove obitelji, prijatelje, poslovne partnere... te podržite humanitarnu akciju Rotary kluba Opatija.

Ulaznice za predstavu se mogu kupiti preko portala www.mojekarte.hr