Humanitarna predstava " Ja, Tata "

Klub:
Opatija

četvrtak, 9 svibnja, 2019 - 20:00 do 21:00
Nikole Tesle 5
Opatija

Rotary klub Opatija organizira humanitarnu akciju, ovog puta  pod nazivom „Komedijom protiv tragedije“. S tim ciljem u četvrtak, 9. svibnja u 20 sati u Centru Gervais u Opatiji održat će se kazališna predstava „Ja tata“ u izvedbi Umjetničke organizacije Teatroman iz Zagreba. Prihod od ulaznica koje će biti 90 kuna za parter i 70,00 kn za balkon, donirat će se za obnovu u nedavnom požaru do temelja uništenog stana Aleksandra Radetić iz Opatije. Opatijski rotarijanci su odlučili pomoći svojoj sugrađanki u obnovi doma, te pružiti priliku da u ovoj humanitarnoj akciji sudjeluju i svi oni koji će doći pogledati predstavu.

Ulaznice za predstavu se mogu kupiti preko portala www.mojekarte.hr i na sljedećim prodajnim mjestima:

Robna kuća Korzo - caffe bar Nad Urom - IV kat

Foto Revija