Humanitarna akcija Okitimo bor humanošću

nedjelja, 26 prosinca, 2021 - 10:00 do 15:00
Trakošćan 4, podnožje dvorca
Bednja

božićno vrijeme je mnogima najljepši dio godine u kojem ljubavlju i poklonima pokazujemo koliko nam je stalo do najdražih. Nemojmo zaboraviti ni obitelji kojima je svaka pomoć više nego potrebna. Na području općine Bednja živi četveročlana obitelj u kojoj dvoje članova ima dijagnosticiran MELAS sindrom, rijetki genetski poremećaj koji je medicini još uvijek nedovoljno poznat i za koji nema lijeka, već se samo savjetuje terapija koja olakšava život. Pomozimo obitelji u kojoj samo otac radi svojom humanosti u ovo blagdansko vrijeme!

Rotary klub Trakošćan organizira humanitarnu akciju za pomoć četveročlanoj obitelji s područja općine Bednja na "Štefanje", 26.12.2021., od 10:00 do 15:00 sati., u podnožju dvorca Trakošćan. Prigodno, moći ćete probati kuhano vino, klipiće, pogačice, bučino ulje ili ponijeti kući  tradicionalni suvenir.  Sav prihod od vaših donacija ide za pomoć obitelji.

Dobro nam došli!

RC Trakošćan