end polio- whisky leaks radionica

subota, 12 listopada, 2019 - 12:00
Hotel Palace , Trg Josipa Jurja Strossmayera 10

Poštovani,

pozivamo Vas na stručnu radionicu "Kilchoman - Farm Distillery" koja će se održati u sklopu Whisky Leaks 2nd Fill sajma vrhunskih whiskyja u Hotelu Palace Zagreb. Radionicu, koja je u programu sajma u subotu, 12. listopada s početkom u 12 sati,vodit će Tomislav Ruszkowski, vrsni poznavatelj whiskyja. Cijena radionice iznosi 450,00 kn, a dio prihoda od ulaznica namijenjen je ključnom Rotary projektu na svjetskoj razini -"End Polio" za iskorijenjivanje dječje paralize. Pridružite nam se da zajedno učinimo još jedan korak u ispunjenju ove vrijedne misije.

Veselimo se Vašem dolasku,

Rotary klub Zagreb Agram

Kako biste osigurali mjesto,  svoju ulaznicu možete kupiti putem sustava Entrio ili prijavom na e- mail:  info@ finestvari. hr s naznakom ROTARY ( u tom slučaju ulaznice možete platiti na ulazu). Broj mjesta ograničen je na 35  sudionika. Kupljena ulaznica za radinicu vrijedi i za sajam