
Organizator:
- Klub
Tip događaja:
Rotary klub Opatija Lungomare organizira donatorsku večeru s ciljem prikupljanja sredstava za nabavu jedrilice klase „Optimist“ za Školu jedrenja Jedriličarskog kluba Opatija. Ova humanitarna večer održat će se 28. ožujka 2025. godine u restoranu Yacht Club Opatija s početkom u 19:00 sati.
Kotizacija za sudjelovanje iznosi 70 eura, a prisutne očekuje nezaboravna all-inclusive večera uz live glazbu, bogat riblji i mesni buffet te pizza party.
Svi koji žele podržati ovu inicijativu mogu uplatiti donacije na IBAN: HR3324070001100253290, s naznakom „Klasa Optimist“.
Cilj ove akcije je omogućiti mladim opatijskim jedriličarima bolje uvjete za učenje i usavršavanje jedrenja, sporta koji ima dugu tradiciju u Opatiji. Rotary klub Opatija Lungomare poziva sve zainteresirane da se pridruže ovom događaju i doprinesu razvoju jedriličarskog sporta među mladima.