Dobrotvorni Pub quiz "Hrabre njuškice"

petak, 6 ožujka, 2020 - 20:30 do subota, 7 ožujka, 2020 - 00:00
Ruđera Boškovića 27
Split

Pub quiz OPĆEG ZNANJA održat će se uCaffe bar Academia (Ruđera Boškovića 27, Split) U PETAK, 6.3.2020. s početkom u 20:30

Čekaju vas brojne nagrade: 4 kino ulaznice (Cineplexx Hrvatska), jumbo pizza Velo Misto-Zenta+ 4 pića, boca pića u Caffe Bar Academia, a za Lucky losers (tim na predzadnjem mjestu) ide runda pića!

U timu mogu bit MAX 4 osobe, cijena ulaznice je 20 kn PO OSOBI!
PRIJAVITI SE možete putem instagram directa ili u facebook inbox: https://www.facebook.com/events/2288772234556487/

Za sve koji ne mogu doći na akciju, a htjeli bi nekako pomoći, to možete napraviti uplatom na broj računa:
Nositelj računa- ROTARACT KLUB SPLIT NOVI
OTP banka

Ovaj put pripremili smo nešto malo drugačije.
Radi se o tri dobrotvorne akcije, a svi prihodi i sredstva prikupljena na ovim akcijama idu udrugama Deseti Život Split Deseti Život i Kninske njuškice Kninske njuškice-Udruga Berta
Naime, suočeni sa sve većim brojem napuštenih i uličnih životinja, kao i s činjenicom da većina troškova i brige oko tih životinja pada na leđa tek nekoliko udruga i volontera, odlučili smo organizirati tri uzastopne akcije i time dati svoj doprinos poboljšanju života unesrećenih mačaka i pasa te naravno na taj način i pomoći volonterima tih udruga.
Radi prikupljanja nužnih potrepština za brigu o životinjama kao što su hrana, lijekovi, dekice ali i pokrivanja novčanih troškova veterinara organiziramo tri akcije: Dobrotvorni Pub-Kviz, dobrotvorni turnir u Beer-Pongu i dobrotvorne Karaoke.
Karaoke i Beer Pong će biti uskoro, na vrijeme ćete dobiti sve informacije.