Dobrotvorna zabava u sklopu akcije "Nova snaga mamografije"

Klub:
Hvar

subota, 27 travnja, 2024 - 20:00 do 23:30
Biskupa Jurja Dubokovića 74
Hvar

Rotary klub Hvar je u proteklih 20 godina djelovanja proveo brojne humanitarne akcije, posebno one sa ciljem unaprjeđenja zdravlja na otoku Hvaru (ističemo najveću akciju-nabava CT uređaja koji je smješten u DZ SDŽ Hvar), a sada pokreće novu dobrotvornu akciju pod nazivom:

„NOVA SNAGA MAMOGRAFIJE“ -  nabava programa za nadogradnju mamografskog uređaja tehnologijom kontrastnog oslikavanja

Provedite vikend na najsunčanijem otoku, osigurali smo vrlo pristupačne cijene smještaja  u hotelu Grand Amfora Beach Resort**** Hvar ( za dodatne informacije i rezervacije kontakt info na reservations@suncanihvar.com sa napomenom posebna ponuda za Rotary) i  27.04. od 20 sati dobrotvornu  zabavu  po simboličnoj cijeni 40 EUR po osobi  uz  uključeni bogati  buffet i širok izbor pića uz  glazbu sastava Nenad Vetma i gošću večeri Antonellu Malis.  Za sve informacije rado stojimo na raspolaganju.

Ukoliko niste u mogućnosti osobno prisustvovati koncertu, a ipak želite podržati humanitarnu akciju i financijski, donacije možete doznačiti na poseban račun  Rotary Kluba Hvar za akciju, IBAN: HR0324070001500022258 otvoren kod OTP banke dd Split.

Unaprijed zahvaljujemo.

Veselimo se vašem dolasku!

Rotary Klub Hvar