Dan srca

Ivana Fistrovića
Sisak

DAN SRCA

Pod sloganom „koristi srce za svako srce“ ove godine nastavljamo s tradicionalnom akcijom Rotary kluba Sisak povodom Dana srca!

Pridružite nam se u subotu, 1. listopada 2022. godine od 10 do 12 sati u šetnji i druženju na Ciglarskoj grabi u Sisku. Odvojite malo vremena za sebe i zdravlje svojega srca! Povedite prijatelje, članove obitelji te uz stručnu pomoć djelatnika Opće bolnice ''dr. Ivo Pedišić'' kroz razgovor i savjetovanje saznajte imate li predispozicije za kardiovaskularne bolesti, koji su uzroci bolesti i mogućnosti prevencije. Dijabetičko društvo grada Siska osigurat će svim zainteresiranima besplatno mjerenje šećera u krvi, a predstavnici nekoliko sisačkih sportskih klubova predstaviti različite mogućnosti rekreacije i stvoriti temelje za nov i zdraviji načina života.

Pridružite nam se i donesite neke nove odluke ove subote!

Vidimo se svi na Ciglarskoj grabi!