Charter Rotary Cluba Virovitica

petak, 23 rujna, 2022 - 18:00 do 23:00
Vukovarska ulica 4
Suhopolje

s veseljem i radošću pozivamo Vas na charter Rotary Cluba Virovitica.

Svečanost će se održati 23. rujna 2022. godine (petak) u čarobnom ozračju Dvorca Janković, Vukovarska ulica 4, 33410 Suhopolje.

Google Maps link na lokaciju: https://goo.gl/maps/wtyJrazbK5Hd8en8A

Cijena večere je 400,00 kn, a za članove Rotaracta 300,00 kn.

Uplate mozete izvršiti na žiro račun: HR6123600001102909060.

Dio prihoda namijenjen je za nagrade darovitim učenicima kao daljnja motivacija za njihov rad i usavršavanje.

PROGRAM:

18,00 - okupljanje uzvanika

19,00 - Charter program

20,00 - večera, ples i zabava

...ali to nije sve!

Za sve prijatelje koji ostaju i u subotu organiziramo bike vožnju "Od dvorca do dvorca" između Suhopolja i Virovitice (10 km) te posjet Gradskom muzeju Virovitica koji je nominiran za Europski muzej godine s nagrađivanim postavom "Drveno doba", a koji se nalazi u centru Virovitice u prekrasnom novoobnovljenom zdanju Dvorca Pejačević. Cijena programa je 100 kn po osobi.

Kontakt osobe:

Sanja Sudar: 099/797-3698

Nataša Drvenkar: 098/608-022

Mail: rotary.virovitica@gmail.com

O Dvorcu Janković - Dvorcu u kojemu možete i spavati

Dvorac je sagrađen sredinom 18. stoljeća, a sadašnji oblik je dobio za vrijeme Elemira Jankovića početkom 20. stoljeća. Nekadašnje vlastelinsko sjedište grofova Janković, danas je obnovljeno i stavljeno u funkciju Centra za posjetitelje. Sam dolazak prema dvorcu je veličanstven jer put prema njemu vodi kroz stoljetni perivoj koji predstavlja pravu zelenu oazu ovog slavonskog mjesta. Usred perivoja smješteno je ovo velebno zdanje koje je zaštićeno kao kulturno dobro graditeljske baštine, a koje je obnovljeno prema arhitektonskom projektu Studija 3LHD uz poštovanje povijesnog nasljeđa i zadržavanje vrijednih povijesnih elemenata zgrade.

Ovdje se nalazi 15 moderno opremljenih dvokrevetnih soba kategoriziranih u četiri zvjezdice s uslugom domaćeg lokalnog doručka te lounge bar s širokim izborom lokalnih vina, likera, rakija, craft piva, prirodnih sokova te premium slasticama pastry chefice Sandre Jadek koji uz opuštajući unutrašnji ambijent nudi i terasu smještenu u zelenom engleskom vrtu.

Više o Dvorcu Janković na www.dvorac-jankovic.hr

Svi koji žele rezervirati smještaj u Dvorcu, mogu nam se javiti na mail Kluba.