Charter

Charter RC Zagreb Medveščak

Drage prijateljice, dragi prijatelji,

iznimno nam je zadovoljstvo pozvati vas da svojim dolaskom uveličate  Charter Rotary kluba Zagreb Medveščak.

Naš Charter održat će se u četvrtak 17. listopada 2019.  s početkom u 19 sati na 17. katu hotela Westin u dvorani Opera (Ul. Izidora Kršnjavog 1).

Bit će nam drago da nam se pridružite, da se dobro zajedno zabavimo i pritom učinimo i dobro djelo.

Charter Rotaract Kluba Zagreb Donji Grad

Drage prijateljice, dragi prijatelji,

Iznimno nam je zadovoljstvo pozvati Vas da svojim dolaskom uveličate proslavu Chartera Kluba Rotaract Zagreb Donji grad.

Charter će se održati 19.10.2019 od 20:00 sati na lokaciji Studio Katran, Radnička cesta 27 u Zagrebu. Na Charteru kluba će se prikupljati donacije knjiga za knjižnicu OŠ Blage Zadre u Vukovaru.

Participacija na proslavi Chartera kluba iznosi po osobi, 150 kuna za Rotaractovce te 250 kuna za Rotarijance.

Charter - RC Ri Novi val

Drage prijateljice, dragi prijatelji,

iznimno nam je zadovoljstvo pozvati vas da svojim dolaskom uveličate osnivačku večeru Rotary kluba Rijeka Novi val.

Dugoočekivani Charter održat će se u subotu 21. rujna s početkom u 19:30 sati u Hotelu Villa Kapetanović na adresi Nova cesta 12a, Opatija.

Pozivamo vas da nam se pridružite, dobro zabavite, a pritom učinite i dobro djelo. Sve donacije prikupljene tijekom večere biti će usmjerene na razvoj klupskih projekata.

Charter RC Zagreb City 1850

Drage prijateljice, dragi prijatelji,

iznimno nam je zadovoljstvo pozvati vas da svojim dolaskom uveličate osnivačku večeru Rotary kluba Zagreb City 1850.

Dugoočekivani Charter održat će se u četvrtak 30. svibnja s početkom u 19 sati u restoranu Spoon smještenom na 2. katu City Plaze Zagreb (ex Hypo) na adresi Josipa Marohnića 1.

Charter Rotaract kluba Zagreb Gradec

RC Zagreb Gradec osnovao je Rotaract club Zagreb Gradec koji trenutno broji 29 članova.

Rotary International registrirao je RAC Zagreb Gradec 4. 12. 2018.

CHARTER Rotaracta Zagreb Gradec bit će održan 7. veljače 2019. u hotelu Westin u Zagrebu, u 19.30 sati.

Drage prijateljice i prijatelji molimo vas da ovaj termin zabilježite u vašim rasporedima, a mi vas već sada s radošću pozivamo i očekujemo na ovom lijepom rotarijanskom događaju.

RC Zagreb Gradec