Charter

Charter - RC Ri Novi val

Drage prijateljice, dragi prijatelji,

iznimno nam je zadovoljstvo pozvati vas da svojim dolaskom uveličate osnivačku večeru Rotary kluba Rijeka Novi val.

Dugoočekivani Charter održat će se u subotu 21. rujna s početkom u 19:30 sati u Opatiji.

Uskoro više informacija.

Pozivamo vas da nam se pridružite, dobro zabavite, a pritom učinite i dobro djelo.

Radujemo se vašem dolasku!

Charter RC Zagreb City 1850

Drage prijateljice, dragi prijatelji,

iznimno nam je zadovoljstvo pozvati vas da svojim dolaskom uveličate osnivačku večeru Rotary kluba Zagreb City 1850.

Dugoočekivani Charter održat će se u četvrtak 30. svibnja s početkom u 19 sati u restoranu Spoon smještenom na 2. katu City Plaze Zagreb (ex Hypo) na adresi Josipa Marohnića 1.

Charter Rotaract kluba Zagreb Gradec

RC Zagreb Gradec osnovao je Rotaract club Zagreb Gradec koji trenutno broji 29 članova.

Rotary International registrirao je RAC Zagreb Gradec 4. 12. 2018.

CHARTER Rotaracta Zagreb Gradec bit će održan 7. veljače 2019. u hotelu Westin u Zagrebu, u 19.30 sati.

Drage prijateljice i prijatelji molimo vas da ovaj termin zabilježite u vašim rasporedima, a mi vas već sada s radošću pozivamo i očekujemo na ovom lijepom rotarijanskom događaju.

RC Zagreb Gradec