The Cause!

Trg bana Josipa Jelačića 9

THE CAUSE by Rotaract at Johann Franck

28.02.2020.

Dragi naši, pozivamo vas sve na naš humanitarni party pod nazivom „THE CAUSE“.

„THE CAUSE“ je brend koji se razvio s ciljem pomaganja unesrećenima.

Ovo je naša prva velika zajednička dobrotvorna akcija sa svim Rotaract klubovima Velike Gorice i Zagreba, te vas očekujemo u što većem broju.

Svi mi volimo izlaske i imajući to u vidu odlučili smo vašem izlasku dati smisao i organizirati party kojim ćemo, osim druženja i zabave, isto tako pomoći onima kojima je pomoć potrebna.

Akcija za koju prikupljamo novčana sredstva jest "STOP nasilju nad ženama".

Cilj ove akcije jest osvijestiti problem nasilja nad ženama u našem društvu i naglasiti ozbiljnost problema, te poboljšati uvjete života ženama i djeci koja borave u Sigurnoj kući. Sigurna kuća smještena je na tajnoj lokaciji u Zagrebačkoj županiji i služi za potrebe smještaja, psihološke pomoći te utočišta za žrtve nasilja u obitelji.

Donacijom na ulazu sudjelujete u prikupljanju donacijske mase koja će biti uložena obnovu unutarnje stolarije kuće, izolaciju i sve ostale nužne popravke.

Ukoliko imate pitanja vezana uz akciju ili želite saznati više o mogućnostima doniranja novaca, kontaktirajte neki od Rotaract klubova.

Za vašu zabavu pobrinut će se DJ Mike&Me sa svojim odličnim mash-up setom! Očekujte najbolje od domaćih i stranih hitova!

Specijalni gost/performance !

Cijena minimalne donacije je 40kn po osobi.

Rezervacije stola za event možete izvršiti putem poruke na Johann Franck Facebook profilu.

„Alone, we can do so little; Together we can do so much.“

Link na event:

Hosted by: