Božićna košarica 2019.

subota, 7 prosinca, 2019 - 09:00 do nedjelja, 15 prosinca, 2019 - 18:00
Tkalčićeva 88

I ove godine, pozivamo vas da se uključite u našu najstariju akciju koju organiziramo još od 1995. godine. Generacije kluba su se izmijenile i došla je nova mlada snaga, no ipak smo i dalje uspjeli zadržati tradiciju koja nas je sve povezala!

Naravno, radi se o Božićnoj košarici, tradicionalnoj donacijskoj akciji kojom pomažemo socijalno ugroženim obiteljima grada Zagreba i okolice. Što skupljamo? Naglasak je na nekvarljivim prehrambenim namirnicama, higijenskim proizvodima i proizvodima za čišćenje!

Primjeri i ideje donacija su:
❄brašno
❄ulje
❄sol, šećer
❄trajno mlijeko
❄konzerve (povrće, meso)
❄keksi, čokolade
❄juhe iz vrećice
❄prašak za pecivo, vanilin šećer
❄wc papir, papirnati ručnici
❄sredstva za čišćenje
❄voda, sokovi

Dođite i podržite našu akciju u prostorima Hotela Academia (ispred trgovina Spar i Dm) :
- 7. - 8. prosinca od 9:00-18:00h
- 14. - 15. prosinca od 9:00-18:00h.

Doniranjem proizvoda uljepšajte blagdane onima kojima je to najviše potrebno! Zajedno smo jači! Vaš Rotaract Club Zagreb