5. obljetnica chartera Rotaract kluba Velika Gorica

Zagrebačka 37
Velika Gorica

Dragi kolege Rotaracteri, Rotarijanci, roditelji i prijatelji,

pozivamo Vas da nam se pridružite u proslavi 5. obljetnice našeg Chartera koja će se održati u subotu, 14. prosinca u Pučkom otvorenom učilištu Velika Gorica s početkom u 19:30 sati.

Službeni dio održat će se u Vijećnici na 1. katu gdje ćemo premijerno predstaviti naš ovogodišnji projekt. Nakon službenog dijela, prava rođendanska proslava očekuje Vas na istoj adresi u "Club 100".

Uz ukusnu večeru, piće i glazbu, zabave neće nedostajati, stoga se pripremite na ples do sitnih jutarnjih sati!

Cijena ulaznice iznosi 150,00 kn.
Cijena uključuje: buffet večeru, piće, rođendansku tortu.
Plaćanje je moguće osobno članovima Rotaract kluba Velika Gorica ili uplatom na naš račun.

Molimo Vas da svoj dolazak obavezno najavite prijavom na poveznici: https://forms.gle/MDdbjtU5sxfsBiW18

Prijave traju do 9. prosinca 2019.

Za sva pitanja i informacije slobodno nam pošaljite poruku u inbox ili mail na rotaractvelikagorica@gmail.com