3. Humanitarni Rotary moto rally PLUS

Vezani projekt:
Rotary Moto Rally Plus
Splitska riva, Obala Hrvatskog narodnog preporoda
Trg kralja Tomislava, glavni varaždinski gradski trg
Split- Varaždin

Najnovije informacije pratite na :  https://www.facebook.com/RotaryMotoRallyPlus/

Suorganizatori : RC Kaštela, RC Zadar, RC Karlovac Dubovac, RC Krapina, RC Prelog i RC Varaždin 1181

Popunjen i potpisan Prijavni list potrebno je skenirati ili fotografirati i poslati kao pdf. ili jpg. dokument (radi evidentiranja prijave) na e-mail adresu: info@rotarysplitplus.hr

PRIJAVNI LIST ZA SUDIONIKE

Ime:

Prezime:

Telefon/mobitel:

Naziv RC klub (ako je prijavitelj član):

Naziv moto kluba (ako je prijavitelj član):

Iznos uplaćene donacije na račun akcije (minimalno 500,00 HRK):

primatelj: RC Split Plus, Kranjčevićeva 15, 21000 Split;

IBAN: HR7624070001500004939; opis plaćanja: donacija – RMRP

Ovom prijavom potvrđujem da na vlastitu odgovornost i svojevoljno sudjelujem u humanitarnoj akciji Rotary Moto Rally Plus u trajanju od 9.-12. 5. 2019. godine.

Mjesto, datum prijave:

Vlastoručni potpis prijavitelja:

NAPOMENE: RALLY PAKET se preuzima isključivo na postajama RMRP u Splitu, Kninu, Zadru, Pagu, Senju, Grobniku, Delnicama, Karlovcu, Krapini, Prelogu i Varaždinu uz predočenje osobne iskaznice.

Potvrdu plaćanja donacije te popunjen i potpisan Prijavni list potrebno je skenirati ili fotografirati i poslati kao pdf. ili jpg. dokument (radi evidentiranja prijave) na e-mail adresu: info@rotarysplitplus.hr Sudionici koji izvrše prijavu/uplatu iza utorka 05.05.2019. osim navedenog trebaju originale dokumenata donijeti na postaju radi preuzimanja RALLY PAKETA.

Obavijest o privatnosti

Rotary Club Split Plus, Kranjčevićeva 15, 21000 Split, kao član Rotary International Distrikta 1913 i organizator humanitarne akcije Rotary Moto Rally Plus i voditelj obrade osobnih podataka sudionika, u svrhe prijave sudionika, evidencije uplata donacija i kontaktiranja sudionika u vezi organizacije događanja prikuplja osobne podatke sudionika te ih zadržava do ispunjenja svrhe prikupljanja.

Tijekom događanja prikupljati ćemo fotografije i video-zapise u svrhe javne objave na web i Facebook stranicama te publikacijama Rotary Cluba Split Plus i Rotary International Distrikta 1913, promocije djelovanja Rotary zajednice te radi trajne pohrane u arhivi Kluba i Distrikta u kojima se bilježi djelovanje Kluba i Rotary International Distrikta 1913.

Za mogućnost uvida u vaše podatke, prigovora na obradu podataka, izmjene podataka, prijenos ili brisanje, budite nas slobodni kontaktirati pisanim putem na adresu Rotary Cluba Split Plus, Kranjčevićeva 15, 21000 Split.

Za sva pitanja u vezi zaštite osobnih podataka budite slobodni izravno kontaktirati i Službenika za zaštitu podataka Rotary International Distrikta 1913, Igora Barleka na igor.barlek@pragmatekh.hr.

Prijave od:
petak, 26 travnja, 2019 do utorak, 7 svibnja, 2019